Serwis

Najlepsze rozwiązania w rozsądnych cenach

Fachowy serwis kopiarek i drukarek.
Szybka i profesjonalna naprawa urządzeń

Nasza oferta to:

  • przeglądy, konserwacje, naprawy elektroniki, remonty, ekspertyzy i wyceny,
  • umowy serwisowe,
  • konsultacje techniczne

Oferta serwisowa godna polecenia

Wiemy, że urządzenia drukujące są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, dlatego oferujemy serwis urządzeń drukujących, który spełnia najwyższe standardy jakościowe. Sprawnie i rzetelnie realizujemy wszystkie przyjmowane zlecenia serwisowe.

Serwis
W

Szybki czas reakcji

Czas reakcji na zgłoszenie serwisowe to 24 godziny. Klienci z umowami serwisowymi obsługiwani są do 3 godzin od chwili zgłoszenia.
W

Wykwalifikowani pracownicy

Okresowe przeglądy wykonywane przez pracowników o wysokich kwalifikacjach i długoletnim doświadczeniu.
W

Wysokiej jakości materiały

Mamy dostęp do najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych i wyłącznie takie wykorzystujemy we wszelkich realizowanych zleceniach.
W

Natychmiastowa dostawa materiałów eksploatacyjnych

Dbamy o stałą pracę wszystkich urządzeń drukujących. W razie wyczerpania materiałów eksploatacyjnych dostarczamy je niemal natychmiast.
W

Sprzęt zastępczy w przypadku awarii

Jeśli urządzenie drukujące uległo poważnej awarii i wymaga przewiezienia do serwisu, na czas naprawy zapewniamy sprzęt zastępczy o podobnych parametrach.
W

Przeszkolenie użytkowników oraz stała pomoc

Oferujemy fachowe przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi sprzętu. Dodatkowo udostępniamy infolinię serwisową czynną w dni powszednie od 8:30 do 16:30.

Skontaktuj się z nami – przedstawimy korzystną ofertę!

Naszym celem i najczęstszym efektem pracy dla klienta jest optymalizacja procesów druku i kosztów z nimi związanych. Aby było to możliwe do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, dbając o jego satysfakcję na każdym etapie współpracy. Sprawdź nas!