OptimiDoc

Służy do usprawnienia pracy biurowej poprzez optymalizację procesu dokumentacji. 

Chroni przed wyciekiem danych osobowych, zabezpiecza urządzenia wielofunkcyjne i pozwala drukować z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu. 

Redukuje koszty firmy o 30%, eliminując nieautoryzowane drukowanie dokumentów. Kompatybilne z wiodącymi producentami urządzeń drukujących

Możliwości jakie daje OptimiDoc

OptimiDoc to wszechstronne oprogramowanie biurowe, które optymalizuje pracę, chroni przed wyciekiem danych i obniża koszty. Dzięki mobilności druku umożliwia wygodne drukowanie z różnych urządzeń, generując oszczędności do 30%. Zarządza dokumentami, eliminując drukowanie niepotrzebnych dokumentów, które wcześniej poddawane były niszczeniu oraz integruje się z urządzeniami wiodących producentów na rynku printingowym. To kompleksowe rozwiązanie, poprawiające efektywność, zabezpieczające dane i przynoszące realne korzyści finansowe

Najważniejsze zalety

Optymalizacja kosztów

Zmniejsz zużycie papieru dzięki możliwości wyboru wykończenia dokumentu bezpośrednio przed wydrukiem oraz funkcji wydruku podążającego.

Zwiększenie wydajności pracy

Możesz skanować dokumenty od razu do popularnych formatów programów biurowych Word a także do formatu PDF bezpośrednio z urządzenia.

Ochrona przed wyciekiem danych

Dzięki możliwości zabezpieczenia urządzeń oraz wydruków możesz być spokojny o bezpieczeństwo danych i spełnić wymagania RODO.

Napisz do Nas

Potrzebujesz pomocy ?

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszej oferty dla Twojej firmy, nasi profesjonalni doradcy chętnie Ci pomogą.
Najwyższa jakość
Profesjonalne wsparcie