Zarządzanie drukarkami stało się właśnie łatwiejsze dzięki nowemu rozwiązaniu Xerox® All In Plan. Pakiet All In Plan obejmuje Twoją drukarkę, uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych, pomoc techniczną i wybór pomocnych aplikacji. Aplikacje są przeznaczone tylko dla wybranych urządzeń Xerox® VersaLink®. Kolejną zaletą programu jest to, że odczyty liczników są automatycznie monitorowane, dzięki czemu o jedną rzecz mniej na talerzu.

Zobaczmy, jak to działa:

1.Wybierz swoją drukarkę. Aby w tym pomóc, odpowiedz na kilka pytań, które pomogą zawęzić drukarkę, która spełnia potrzeby Twoich procesów pracy i budżetu.

2.Zarejestruj się online w prostym procesie

Zaakceptuj dostawę drukarki

3.Zainstaluj drukarkę samodzielnie lub zainstalujemy ją za Ciebie.

Kontynuacja zarządzania dostawami i serwisem.

Wszystkie wymienione usługi za jedną stałą miesięczną cenę, co ułatwia planowanie budżetu. Początkowy okres Planu to 36 miesięcy zobowiązania, które można przedłużać z miesiąca na miesiąc na koniec okresu początkowego. Bez względu na to, co drukujesz, miesięczna faktura jest ustalana na czas trwania umowy. Twoje miesięczne opłaty mogą być opłacane automatycznie za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Jeśli wybierzesz urządzenie Xerox® VersaLink®, możesz mieć również prawo do maksymalnie 3 bezpłatnych aplikacji z bezpłatnych aplikacji Xerox z galerii aplikacji Xerox. Możesz wybierać spośród ponad 80 aplikacji. Zakres aplikacji obejmuje aplikacje Xerox Audio Documents, Xerox Connect, które łączą Cię z Dropbox, One Drive, Google Drive itp. i wieloma innymi aplikacjami zwiększającymi produktywność. Dostępne aplikacje możesz przeglądać w Galerii aplikacji.

Więcej informacji na temat planu All In Plan można znaleźć na stronie internetowej oraz w broszurze. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące planu All in Plan, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, a ktoś się z tobą skontaktuje. Plan All In jest bezproblemowy i przewidywalny. Poznaj możliwości! Zapytaj nas o ofertę na stronie ww.sklep.copy.net.pl