Ponieważ niektórzy z nas zaczynają wychodzić z domów i wracać do pracy, ważniejsze niż kiedykolwiek jest utrzymanie dobrej higieny poprzez częste mycie rąk. Dodaj kolejne przypomnienie o myciu rąk w swoim miejscu pracy dzięki nowej aplikacji Clean Hands Reminder do drukarek VersaLink®, AltaLink® i PrimeLink®. Aplikacja wyświetla się, gdy urządzenie jest nieaktywne. Gdy użytkownik dotknie dowolnej części ekranu lub przycisku, aplikacja wychodzi na ekran główny.

Aplikacja Clean Hands Reminder to przyjazne, nieinwazyjne przypomnienie typu wygaszacz ekranu, aby utrzymać odpowiednią higienę, umieszczone bezpośrednio na ekranie drukarki. Jest to proste, ciche przypomnienie dla użytkowników, aby chronić siebie i współpracowników. Aplikacja zapewnia kolejne narzędzie do utrzymania czystego i bezpiecznego środowiska pracy.

Aplikację można dodać do dowolnego nowego lub istniejącego urządzenia w mniej niż 2 minuty. Bezpłatne pobieranie działa z dowolnym EIP w wersji 3.5 lub nowszej z obsługą ConnectKey. Należy pamiętać, że aplikacja nie obejmuje urządzeń z serii i. Aplikacja jest dostępna na całym świecie z tytułami i opisami w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, holenderskim i tureckim. Aby zainstalować tę bezpłatną aplikację na zgodnych urządzeniach, pobierz aplikację Przypomnienie o czystych rękach z sekcji Ogólne galerii aplikacji Xerox. Dla Twojej wygody dostępny jest 2-minutowy film instruktażowy, który przeprowadzi Cię przez proces instalacji aplikacji. Film instruktażowy znajduje się w serwisie YouTube na kanale pomocy technicznej Xerox.

Aplikacja Bezdotykowego Dostępu firmy Xerox

Bezpieczny i prosty sposób, aby drukować, kopiować i skanować bez konieczności dotykania panelu kontrolnego.

Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami z serii Xerox:

AltaLink
VersaLink

Jak to działa?

1. Należy zainstalować aplikację na urządzeniu.
2. Zeskanować za pomocą smartfona kod QR, który zostanie wyświetlony na panelu kontrolnym.
3. Od teraz można już drukować, kopiować i skanować zdalnie, prosto ze smartfona!

Duża oszczędność czasu oraz wyższy poziom bezpieczeństwa i higieny.