Kontrakt serwisowy

Najlepsze rozwiązania w rozsądnych cenach

Kompleksowy serwis urządzeń drukujących

Kontrakt serwisowy to rozwiązanie, które gwarantuje fachową i kompleksową obsługę serwisową urządzeń drukujących.

W ramach usługi zapewniamy:

  • ciągłość funkcjonowania urządzenia lub floty urządzeń przez cały okres eksploatacji,
  • pełną obsługę serwisową,
  • dostawę materiałów eksploatacyjnych..

Zadbamy o sprawne działanie systemu wydruku

Dzięki kontraktowi serwisowemu odpowiedzialność za sprawne działanie systemu wydruku zostaje przeniesiona na profesjonalny podmiot. Firma nie musi dbać o zapewnienie materiałów eksploatacyjnych oraz martwić się o potencjalne awarie. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Kontrakt serwisowy
W

Wygoda

Usługa ograniczy do minimum czas, jaki pracownicy firmy musieliby poświęcić na rozwiązywanie problemów z systemem wydruku.
W

Szybka reakcja

Każde zgłoszenie awarii lub usterki jest przez nas natychmiast rejestrowane, a czas reakcji serwisowej zapisany jest w umowie.
W

Trwałość systemu

Nasze działania zapewniają trwałość oraz bezawaryjność całego systemu.
W

Comiesięczne realne rozliczenia

Kontrakt serwisowy jest rozliczany co miesiąc na postawie faktycznej ilości wykonanych wydruków, dzięki czemu firma płaci jedynie za to, co rzeczywiście zostało wydrukowane.
W

Żadnych dodatkowych kosztów

W cenę wydruku wliczone są wszelkie koszty wynikające z eksploatacji włącznie z kosztem wizyt serwisowych, przeglądów okresowych, usuwania wszelkich awarii i dostawą materiałów eksploatacyjnych.
W

Codzienny kontakt za pomocą infolinii

W ramach usługi oferujemy również dostęp do infolinii czynnej w dni robocze pomiędzy 8:30 a 16:30, gdzie można zasięgnąć niezbędnej wiedzy odnośnie funkcjonowania urządzeń.

Skontaktuj się z nami – przedstawimy korzystną ofertę!

Naszym celem i najczęstszym efektem pracy dla klienta jest optymalizacja procesów druku i kosztów z nimi związanych. Aby było to możliwe do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, dbając o jego satysfakcję na każdym etapie współpracy. Sprawdź nas!