Przedstawiamy nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne HP Color LaserJet Managed MFP E77822dn,idealne dla Twojego biura.

Urządzenie kolorowe w technologii laserowej obsługujące format A3

Fabrycznie nowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Managed MFP E77822dn.

•           Technologia druku: Laserowa

•           Prędkość drukowania i kopiowania: 22 str./min. (A4, mono i kolor)

•           Prędkość skanowania jednostronnego: 80 str./min. (A4, mono i kolor)

•           Prędkość skanowania dwustronnego: 160 obrazów na minutę (A4, mono i kolor)

•           Pamięć urządzenia: 6 GB RAM, dysk twardy 320 GB

•           Podawanie papieru: 2 podajniki po 520 arkuszy, taca ręczna na 100 arkuszy

•           Obsługiwane formaty: A6-A3, koperty

•           Obsługiwana gramatura: 60-220 g/m2

•           Podajnik dokumentów: automatyczny, dwustronny jednoprzebiegowy, o pojemności 100 arkuszy

•           Interfejs użytkownika: ekran dotykowy o przekątnej 8 cali

Wysoka jakość, niskie koszty Drukowanie profesjonalnej jakości dokumentów z ostrym tekstem i wyraźną grafiką w niskich kosztach. Spójna, profesjonalna jakość i wydajność, na której można polegać, dzięki oryginalnym wkładom z tonerem i bębnom HP. Do wyboru wiele modułowych akcesoriów zaprojektowanych z myślą o dostosowaniu do potrzeb zespołów różnej wielkości.

Minimalne przerwy. Maksymalny czas pracy bez przestojów. Możliwość uniknięcia przestojów dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP LaserJet Managed zaprojektowanemu z myślą o prostocie, aby uzyskać maksymalną wydajność. Możliwość dostosowania tego urządzenia wielofunkcyjnego do potrzeb firmy dzięki szerokiej gamie akcesoriów do obsługi papieru. Skanowanie plików bezpośrednio do Microsoft® Office 365 i SharePoint oraz poczty elektronicznej, USB i folderów sieciowych . Wydruki dostępne natychmiast – bez zbędnego czekania.

To urządzenie HP LaserJet błyskawicznie wychodzi ze stanu uśpienia i szybko drukuje – maks. 60 str./min . Najbezpieczniejsze na świecie drukowanie Za pomocą HP Sure Start każda drukarka regularnie sprawdza swój kod roboczy i samodzielnie naprawia się po próbach włamań. Chroń dane w urządzeniu wielofunkcyjnym i przy przesyłaniu przez sieć – przechowuj dane na szyfrowanym dysku twardym . Stałe monitorowanie w celu wykrywania i powstrzymywania ataków, a następnie automatycznego ponownego uruchamiania z wykrywaniem włamań.

Podczas uruchamiania sprawdzane jest oprogramowanie sprzętowe, aby upewnić się, że jest to autentyczny, dobry kod – podpisany cyfrowo przez firmę HP. Zapewnij zespołom roboczym prędkość, jakiej potrzebują Pomóż zespołom łatwo przechwytywać każdą stronę oraz wykrywać potencjalne błędy i pominięte strony – za każdym razem . Wysuwana klawiatura pomaga szybciej i dokładniej wprowadzać dane . Uzyskuj poprawnie zorientowane skany dokumentów, przycięte do właściwego rozmiaru i zoptymalizowane pod kątem skali szarości. Możliwość załadowania nawet 250 stron do automatycznego podajnika dokumentów na potrzeby szybkiego skanowania bez nadzoru.