SAFEQ

Najlepsze rozwiązania w rozsądnych cenach

SafeQ to rozwiązanie do zarządzania drukowaniem i przechwytywania dokumentów, obsługuje teraz rodzinę produktów dla firm .

Co daje SAFEQ?

Kluczowe funkcje :

Print Roaming umożliwia bezproblemowe drukowanie w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od budynku, uczelni, miasta czy kontynentu, do którego podróżujesz, Twoje zadania drukowania będą dostępne i odpowiednio zabezpieczone.
Drukowanie oparte na regułach umożliwia ustawianie zasad drukowania w organizacji na podstawie dostępności użytkowników i zarządzania drukowaniem w firmie.
Uwierzytelnianie zapewnia bezpieczny dostęp do drukarek i kopiarek. Tylko uwierzytelnieni użytkownicy mają dostęp do tych urządzeń.
Raportowanie zapewnia skonsolidowane i szczegółowe raporty dla poszczególnych użytkowników, działów i/lub urządzeń, co pozwala ustalić przypisanie kosztów, zużycie, wykorzystanie i wydajność Twojego środowiska drukowania. Dostęp do wstępnie zdefiniowanych lub niestandardowych raportów jest łatwy i można je wyświetlać za pośrednictwem Internetu lub jako dokument programu MS Excel.
Drukowanie mobilne umożliwia bezproblemowe i bezpieczne drukowanie mobilne i internetowe z każdego urządzenia (smartfony/iPady/laptopy) bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania i sterowników drukarki.
Zarządzanie skanowaniem zapewnia proste i bezpieczne skanowanie do wiadomości e-mail lub wstępnie zdefiniowanego folderu za pomocą jednego kliknięcia. Przepływy zadań skanowania można dostosowywać i bezproblemowo integrować z istniejącymi procesami biznesowymi.
Środki i rozliczenia to samoobsługowa metoda płacenia za wydruki stosowana w instytucjach edukacyjnych i punktach usługowych. Ta funkcja dodaje kolejny wymiar do raportów drukowania, przydzielając koszty do określonych klientów i projektów, umożliwiając ich śledzenie i naliczanie.
Profesjonalne usługi zapewniają jednolity projekt, dostarczenie i wykorzystanie pakietu rozwiązań YSoft SafeQ za pośrednictwem naszej ustandaryzowanej struktury zapewniania najwyższej sprawności operacyjnej w skali globalnej (Global Operational Excellence, GOE).
Subskrypcja oprogramowania oferuje niski koszt początkowy rozpoczęcia korzystania z rozwiązania YSoft SafeQ, gdzie płacisz tylko za liczbę używanych urządzeń.

Skontaktuj się z nami – przedstawimy korzystną ofertę!

Naszym celem i najczęstszym efektem pracy dla klienta jest optymalizacja procesów druku i kosztów z nimi związanych. Aby było to możliwe do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, dbając o jego satysfakcję na każdym etapie współpracy. Sprawdź nas!