Zarządzanie wydrukiem

Najlepsze rozwiązania w rozsądnych cenach

Skorzystaj z nowoczesnego systemu zarządzania wydrukiem

Oferujemy profesjonalne rozwiązania do optymalizacji obiegu dokumentów drukowanych w firmie. Nasze oprogramowanie umożliwi kontrolę całego procesu drukowania oraz kopiowania. Takie działanie pozwoli na:

  • obniżenie kosztów druku,
  • zwiększenie bezpieczeństwa dokumentów,
  • rozliczenie kosztów wydruku,
  • tworzenie raportów,
  • autentyfikację za pomocą kart zbliżeniowych lub kodów PIN.

Zmienimy na lepsze sposób pracy w firmie

Udoskonalimy proces drukowania oraz zarządzani wydrukiem w każdej firmie. Oferujemy rozwiązania o różnym stopniu zaawansowania, od prostych budżetowych programów dla małych i średnich przedsiębiorstw po zaawansowane rozwiązania dla dużych firm i korporacji.

Zarządzanie wydrukiem
Zarządzanie wydrukiem
Zarządzanie wydrukiem
Zarządzanie wydrukiem
Zarządzanie wydrukiem
W

Bezpieczeństwo

Dzięki zaawansowanym ustawieniom i funkcjom oprogramowania dokumenty zawsze trafią we właściwe ręce.

W

Kontrola kosztów

Pełna kontrola oraz wiedza o kosztach wydruku w całej firmie oraz możliwość rozliczania kosztów.

W

Wydajność

Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu urządzeniami, zadaniami oraz materiałami eksploatacyjnymi zwiększa się wydajność pracy oraz stopień wykorzystania posiadanych zasobów.

W

Gwarantujemy obniżenie kosztów druku nawet o 30%

Drukowanie oraz kopiowanie to koszty, które firma ponosi co miesiąc. Dzięki usprawnieniu procesu drukowania, kontroli wydruków oraz materiałów eksploatacyjnych koszty te mogą zostać zmniejszone nawet o 30%.

W

Zapewniamy pełen system raportowania

Oprogramowanie do zarządzania wydrukiem to możliwość wygodnego oraz sprawnego raportowania wszelkich błędów i awarii oraz monitorowania poziomu materiałów eksploatacyjnych. To również automatyczne wysyłanie zgłoszeń serwisowych.

W

Oferujemy pełną optymalizację pracy użytkowników

Oferujemy wygodne i nowoczesne funkcje, takie jak wydruk podążający. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik, który zleci wykonanie wydruku, będzie mógł go odebrać przy dowolnym urządzeniu drukującym w firmie – wykorzystując do tego poprawną autoryzację za pomocą karty lub kodu.

Skontaktuj się z nami – przedstawimy korzystną ofertę!

Naszym celem i najczęstszym efektem pracy dla klienta jest optymalizacja procesów druku i kosztów z nimi związanych. Aby było to możliwe do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, dbając o jego satysfakcję na każdym etapie współpracy. Sprawdź nas!