Zarządzanie dokumentami

Podnosimy standardy pracy z dokumentacją

Jako specjaliści w dziedzinie zarządzania dokumentami oraz optymalizacji procesów wciąż szukamy nowych, lepszych i kompleksowych rozwiązań. Jesteśmy autoryzowanym partner firmy ELO Digital Office, producenta oprogramowania do zarządzania, archiwizowania oraz obiegu dokumentów. Naszym klientom oferujemy:
  • standardowe systemy zarządzania dokumentami ELO Digital Office,
  • oprogramowanie dedykowane.

Rozwiązania standardowe oraz personalizowane

Nieustanny rozwój i indywidualne podejście budują naszą przewagę konkurencyjną na rynku – i nie bez znaczenia jest to, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom o wiele więcej za znacznie niższą cenę. W naszej ofercie znajdują się zarówno rozwiązania standaryzowane, jak i szyte na miarę.

 

Rozwiązania standaryzowane

Jako autoryzowany partner firmy ELO Digital Office oferujemy produkty dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw: ELO office, ELO professional, ELO enterprise.

Rozwiązania dedykowane

Tworzymy profesjonalne systemy informatyczne na podstawie indywidualnej analizy biznesowej.

Profesjonalne doradztwo

Dobierzemy dla firmy odpowiednie rozwiązanie standardowe lub, jeśli jest taka potrzeba, zaproponujemy projekt indywidualny.

Pełna analiza potrzeb

Każde oprogramowanie tworzymy na podstawie szczegółowej analizy biznesowej oraz technicznej firmy. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązanie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań.

Indywidualne rozwiązanie istotnych problemów

Sprawnie identyfikujemy usterki związane z obiegiem dokumentów w firmie. Wyłapujemy ważne problemy i proponujemy ich najlepsze rozwiązanie. Przygotowujemy projekt systemu, który zapewni wygodną i sprawną pracę.

Kompleksowa obsługa

Mamy kompleksową ofertę. Poza zaprojektowaniem indywidualnego systemu zajmiemy się również jego dostarczeniem wraz z potrzebnymi urządzeniami. Po wdrożeniu oprogramowania zapewniamy również bieżący serwis oraz aktualizacje.

Realizujemy nawet najbardziej złożone projekty

Nasza metodyka pracy w połączeniu z szeroką gamą narzędzi umożliwia realizację nawet najbardziej złożonych projektów, spełniających wszelkie wymagania klienta.