Komputery i laptopy

Fachowe doradztwo, szeroka oferta i atrakcyjne ceny

Laptopy i komputery dla firm

 

W naszej ofercie posiadamy wydajne laptopy, stacje robocze oraz desktopy najnowszej generacji światowego Producenta Hewlett Packard. Proponujemy urządzenia o eleganckim design’ie z najlepszymi parametrami w zakresie współpracy oraz bezpieczeństwa.

Firma HP posiada bardzo bogatą ofertę sprzętu, niemal z każdej kategorii, do najróżniejszego zastosowania w atrakcyjnych cenach.

 

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą uszytą na miarę Państwa potrzeb, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym biuro@copy.net.pl (22) 880-91-68 lub 690-042-024

Komputery i laptopy

Seria Elite

Eleganckie i wydajne laptopy z serii Elite zapewniają komfort pracy. Designerskie wzornictwo, nowoczesne rozwiązania i funkcje oraz najlepsze na świecie zabezpieczenia.

Seria Pro

Dzięki laptopom z serii Pro zyskasz wydajność i niezawodność działania na najwyższym poziomie.

Stacje robocze Zbook

Moc i wydajność stacjonarnych komputerów HP Z Workstation została przeniesiona  do najsmuklejszych i najlżejszych urządzeń HP ZBook.

Jeśli potrzebujesz pomocy
przy wyborze urządzenia
Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami – przedstawimy korzystną ofertę!

Naszym celem i najczęstszym efektem pracy dla klienta jest optymalizacja procesów druku i kosztów z nimi związanych. Aby było to możliwe do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, dbając o jego satysfakcję na każdym etapie współpracy. Sprawdź nas!