Korzystanie z zarządzanej usługi drukowania w celu skonsolidowania kosztów drukowania może zaoszczędzić firmie dużo pieniędzy. Rozwiązania do zarządzania drukowaniem zazwyczaj zarządzają i nadzorują wszystkie postanowienia dotyczące drukowania, w tym sprzęt, naprawy, konserwację i materiały eksploatacyjne. Kalkulacja kosztów na ogół działa na podstawie stałej liczby stron, co oznacza, że ​​wszystkie koszty zmienne są konsolidowane i można łatwo śledzić, ile pieniędzy wydaje się na drukowanie.

Tradycyjnie usługi zarządzania drukiem były skomplikowane we wdrażaniu i były używane tylko przez duże przedsiębiorstwa. Teraz, dzięki planom Printerland PrintSave, opcje drukowania subskrypcyjnego są dostępne dla firm dowolnej wielkości, bez skomplikowanej konfiguracji. Korzyści z zarządzania drukowaniem Większa stabilność w miejscu pracy System zarządzania drukowaniem pomoże Ci śledzić wykorzystanie drukarki, dzięki czemu będziesz wiedzieć, ile jest drukowanych i czy istnieje możliwość ograniczenia.

Zmniejszenie ilości papieru, tonera i energii elektrycznej, z których korzysta Twoja firma, ma dodatkowe korzyści w postaci oszczędności pieniędzy i zmniejszenia emisji. Korzyści finansowe Oszczędność czasu administracyjnego Dzięki zarządzanym usługom drukowania Twoja drukarka wysyła automatyczne powiadomienie do producenta, informując go, aby wysłał więcej tonera, zanim się wyczerpie — nie ma potrzeby samodzielnego składania zamówienia. Ponadto dzięki skonsolidowanemu fakturowaniu nie ma potrzeby asymilacji kosztów drukarki, aby uzyskać wyobrażenie o rzeczywistym koszcie miesięcznym. Wszystko jest podzielone w miesięcznym raporcie użytkowania, co zmniejsza ilość czasu rozliczeniowego, który należy przeznaczyć na koszty drukarki.

Obniżenie kosztów Całkowity koszt jednej strony usługi zarządzania drukowaniem oznacza, że ​​toner, wezwania pomocy w nagłych wypadkach, czas i robocizna, koszty inżynierskie i części zamienne są pokrywane w miesięcznym rachunku. Dzięki temu budżet drukowania jest prosty w zestawieniach rocznych, kwartalnych lub miesięcznych. Zwiększona kontrola Ponieważ koszty są bardziej widoczne, budżetowanie wydatków na drukowanie jest znacznie łatwiejsze w zarządzaniu w ramach zarządzanej usługi drukowania. Łatwiej jest również zidentyfikować potencjalne obszary, w których można uzyskać dalsze oszczędności, a także skraca czas przestojów spowodowanych uszkodzonymi drukarkami dzięki szybkim naprawom. Korzyści dla użytkownika wynikające z usługi zarządzania drukiem Czas przestoju drukarki jest zminimalizowany Usługi zarządzania drukiem minimalizują przestoje między dostawami, zapewniając automatyczne wysyłanie tonera zastępczego.

Usługa naprawy na miejscu jest również dostępna za pośrednictwem większości usług zarządzania drukowaniem, dzięki czemu nie trzeba płacić za zabranie drukarki i jej zwrot do siedziby firmy kurierem. Drukarki są zoptymalizowane pod kątem Twoich specyficznych wymagań Możliwe jest rozłożenie kosztów drukarki, materiałów eksploatacyjnych i usług za pomocą zarządzanej usługi drukowania — funkcja, która jest idealna dla małych firm lub start-upów. Automatyczne dostarczanie materiałów eksploatacyjnych, w tym skonsolidowane fakturowanie i raportowanie zarządcze, to wszystkie funkcje, które zapewniają, że możesz dostosować drukarkę do wymagań Twojej firmy. Korzyści IT Uwalnia zasoby IT na inne działania Pracownicy są w stanie zredukować administrację i lepiej zarządzać swoim czasem. Personel IT może skupić się na większych problemach IT, zamiast skupiać się na problemach z drukowaniem. Dodatkową zaletą jest to, że pracownicy są zadowoleni ze swojej pracy i są w stanie wykorzystać swój czas w sposób niezależny i efektywny.

Jakie są zalety usługi zarządzania drukiem?