Zamiast kupić wynajmij

Wygodny wynajem drukarek i kserokopiarek

Zakup urządzeń drukujących często bywa nieopłacalny, dlatego zamiast kupować polecamy je wynająć. Dzierżawa kserokopiarek to wygodne i efektywne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Do jego głównych atutów należą:
  • brak konieczności angażowania własnego kapitału na zakup sprzętu,
  • możliwość zaplanowania wydatków na druk,
  • brak kosztów naprawy w przypadku awarii urządzenia.

Poznaj zalety dzierżawy drukarek

Wynajem drukarek wiąże się z wymiernymi korzyściami da klienta, który nie musi troszczyć się o zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu drukującego. Serwis, zakup materiałów eksploatacyjnych oraz wymiana części to już nasze zmartwienie. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

 

Bogaty wybór urządzeń

Zapewniamy bogaty wybór urządzeń biurowych na wynajem: drukarki, skanery, niszczarki, urządzenia wielofunkcyjne.

Stała wysokość czynszu

Przez cały okres trwania kontraktu serwisowego gwarantujemy stałą wysokość miesięcznego czynszu.

Kontrakt serwisowy

Wynajmując urządzenie jednocześnie świadczymy usługę na zasadzie kontraktu serwisowego, zapewniając: serwis oraz wszelkie materiały eksploatacyjne.

Nie musisz inwestować własnych środków

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń bez konieczności ich zakupu. Nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup drogich urządzeń.

Nie martwisz się o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń

Wraz z urządzeniem otrzymujesz pełną usługę serwisową. To my dbamy o to, by użytkowany sprzęt był zawsze gotowy do użytku.

Wygodna forma rozliczenia kontraktu serwisowego

Kontrakt serwisowy wynajmowanego sprzętu rozliczany jest na podstawie faktycznej ilości wykonanych wydruków. Firma płaci jedynie za rzeczywiste użytkowanie sprzętu.

Kompleksowa obsługa wszystkich zleceń

Szybko i sprawnie zajmujemy się wszelkimi zgłoszeniami związanymi z wynajmowanym sprzętem. Zapewniamy serwis, przeglądy okresowe oraz wymianę wszystkich potrzebnych części.