WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ. ZOPTYMALIZOWANA EFEKTYWNOŚĆ.

Zaraz po rozpakowaniu urządzenia wielofunkcyjnego z serii Xerox VersaLink B7000 możesz liczyć na spójne i bezproblemowe wykonywanie zadań, dzięki czemu Twoja firma będzie działać efektywniej. Pracę można rozpocząć bez trudności, korzystając z kreatorów instalacji niewymagających ingerencji informatyka oraz konfiguracji „krok po kroku”.

A dzięki całkowicie przebudowanej ścieżce papieru i nowej głowicy drukującej w technologii LED niezawodność podczas codziennej pracy osiągnęła imponujący poziom doskonałości.

Urządzenia VersaLink są wyposażone w wiele funkcji i opracowanych przez firmę Xerox technologii oszczędzających czas, które przyspieszają dystrybucję informacji i zwiększają efektywność procedur. Podgląd skanu i faksu zapewnia dokładność informacji, natomiast wbudowana funkcja optycznego rozpoznawania znaków (OCR) zwiększa możliwości obróbki zeskanowanych dokumentów.

Jeśli chodzi o ochronę krytycznych dokumentów i danych, urządzenia VersaLink oferują doskonałe zabezpieczenia chroniące wszelkie punkty, które mogą stanowić luki. Ochrona ta obejmuje zapobieganie nieautoryzowanemu dostępowi do urządzenia, bezpieczną komunikację w sieci, 256-bitowe szyfrowanie dysku twardego z możliwością bezpiecznego nadpisywania oraz funkcję dodawania zabezpieczeń do pojedynczych dokumentów.

ŁATWE W UŻYCIU. ŁATWE DO DOSTOSOWANIA.

Duży kolorowy ekran dotykowy urządzenia wielofunkcyjnego z serii VersaLink B7000 o przekątnej 7 cali z opcja dostosowywania umożliwia obsługę zadań i funkcji w sposób znany z telefonów komórkowych: przez dotykanie, przeciąganie i ściskanie palców.

Fabryczne aplikacje Xerox ConnectKey pomagają w optymalizowaniu efektywności biurowej, natomiast dostęp do rozbudowanej galerii Xerox App Gallery zwiększa funkcjonalność — przykładowo aplikacja Xerox Easy Translator Service umożliwia szybkie tłumaczenie zeskanowanych dokumentów na różne języki.

Wykonuj szybko zadania, zapisując typowe ustawienia jako ustawienia wstępne używane podczas prostej konfiguracji pracy przeprowadzanej przy użyciu jednego dotknięcia. Dzięki funkcji Prosty identyfikator poszczególni użytkownicy i grupy wprowadzają identyfikator i hasło tylko jeden raz, aby następnie cieszyć się szybkim, bezpiecznym i łatwym dostępem do ustawień zadań i często używanych aplikacji na zindywidualizowanym ekranie głównym.

GOTOWE DO PRACY PRZY UŻYCIU TWOICH METOD.

Urządzenie wielofunkcyjne z serii VersaLink B7000 oferuje swobodę pracy z dowolnego miejsca i dowolną metodą — dzięki wbudowanej łączności bezpośrednio z usługami Google Drive, Microsoft OneDrive i Dropbox oraz dostępowi do dodatkowych opcji za pośrednictwem galerii Xerox App Gallery.

Możliwość łączenia się i drukowania za pomocą wielu urządzeń ma obecnie podstawowe znaczenie dla pracowników. Urządzenia VersaLink spełniają te wymagania za pomocą opcjonalnych rozwiązań Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct, a także obsługi usług Apple AirPrint, Google Cloud Print, dodatku usługi druku Xerox do systemu Android, parowania dotykowego w technologii NFC (Near Field Communication) i technologii Mopria.

Aby poznać więcej powodów, dla których Xerox to jedyny wybór dla współczesnych mobilnych profesjonalistów, odwiedź witrynę www.xerox.com/mobile

TECHNOLOGIA XEROX CONNECTKEY  — PODSTAWA KOMPLETNEGO EKO SYSTEMU PRODUKTYWNOŚCI

Firma Xerox (która stworzyła podstawy nowoczesnego miejsca pracy) przedstawia

nową rewolucję w dziedzinie produktywności biurowej. Dzięki spójnej obsłudze wielu urządzeń, łączności komórkowej i z chmurą oraz rosnącej bibliotece aplikacji zwiększających funkcjonalność będziesz pracować szybciej, lepiej i inteligentniej.

Intuicyjne środowisko pracy użytkownika

Całkowicie nowy i równocześnie bardzo dobrze znany sposób interakcji. Środowisko pracy zbliżone do tabletu z kontrolkami ekranu dotykowego opartego na gestach i możliwością łatwego dostosowywania.

Gotowość do obsługi urządzeń mobilnych i chmury

Natychmiastowa łączność z chmurą i urządzeniami mobilnymi z poziomu interfejsu użytkownika, z dostępem do fabrycznych usług w chmurze, które pozwalają na pracę w wybranym miejscu i czasie oraz w ulubiony sposób.

Wzorowe zabezpieczenia

Wielopoziomowa ochrona dokumentów i danych, która zabezpiecza i eliminuje pojawiające się zagrożenia oraz spełnia, a często wyprzedza, wymagania ustawowe.

Usługi nowej generacji

Wydajniejsza praca i efektywniejsze zarządzanie zasobami. Łatwa integracja z usługami zarządzania drukiem Xerox umożliwiająca zdalne monitorowanie świadczenia usług i materiałów eksploatacyjnych.

Zestaw zawiera:

B7001V_D- Baza z 1 podajnikiem

B7001KD1- Nat Kit do Versalink B7000

097S04900 – Initialisation Kit VersaLink B7030

097S04907 – Podajnik papieru z podstawą Xerox

  • Format: A3 i mniejsze
  • Prędkość druku A4 do 30 stron na minutę
  • Rozdzielczość druku mono: 1200×1200 dpi
  • Drukuj, kopiuj, skanuj, wysyłaj faksy i wiadomości e-mail, korzystaj z chmury
  • Zalecany miesięczny nakład: do 15 000 stron
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 129 000 stron miesięcznie

Jeśli chodzi o bezproblemową integrację ze środowiskiem pracy oraz uzyskiwanie pomocy dotyczącej szybszego wykonywania ważnych zadań, nie ma inteligentniejszej opcji niż tanie, niezawodne i całkowicie przygotowane do pracy w firmie urządzenie wielofunkcyjne VersaLink B7030— oferujące technologię Xerox ConnectKey.

Co wyróżnia urządzenie wielofunkcyjne Xerox Versalink B7030

Inteligentny asystent miejsca pracy z technologią Xerox® ConnectKey®

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne z obsługą formatu Letter/Legal i automatycznym dupleksem

Kopiowanie, drukowanie, skanowanie, faksowanie, e-mail, chmura

Najlepsze dla zespołów roboczych od 2 do 10 użytkowników

Niezrównana wydajność wielofunkcyjna z niesamowitą jakością kolorów

Zaprojektowany mały, aby działać na dużą skalę w sercu Twojej firmy

Jeśli chodzi o bezproblemową integrację ze środowiskiem pracy i szybsze wykonywanie ważnych zadań, nie ma inteligentniejszej opcji niż niedroga, niezawodna i doskonale gotowa do pracy drukarka wielofunkcyjna VersaLink B7035 — z technologią Xerox® ConnectKey®.