4 najlepsze drukarki podczas home office?

11 / 24 / 2020 | Blog

Wielu z Państwa w ostatnim czasie rozpoczęło pracę zdalną. Do tej pory korzystanie z drukarki było proste, ponieważ każde biuro posiada urządzenia drukujące. Niektóre firmy były przygotowane na home office już od dawna. Jednak znaczna część pracowników i firm stanęła teraz przed wyborem drukarki do pracy z domu.

Część firm oczywiście przygotowała dofinansowania na materiały eksploatacyjne do prywatnych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek pracowników.

Kolejna grupa to firmy, które zdecydowały się na wynajem urządzeń drukujących do użytku domowego, ale są też organizacje, które kupują drukarki do home office.

Również małe firmy i pojedynczy przedsiębiorcy stają przed wyborem urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki do pracy z domu. Przy tej okazji postanowiliśmy podpowiedzieć Państwu czym się kierować przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego, niszczarki oraz drukarki. Przede wszystkim im tańsze urządzenie, drukarka tym droższe będą później materiały eksploatacyjne do takiej drukarki.

Dlatego przed wyborem trzeba sobie zadać kluczowe pytania:

1. ile wydruków miesięcznie będę generować? Jeśli drukuje dużo to wybieram droższe urządzenie wielofunkcyjne z tanimi tonerami. Jeśli drukuje mało to wybieram tańszą drukarkę z droższymi tonerami.

2. Jak dużo skanuje? Jeśli sporo to szukam drukarki laserowej A3 z jednoprzebiegowym podajnikiem dokumentów.

3. Potrzebuje urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne? Drukarka monochromatyczne? Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe? Czy drukarka kolorowa?

4. Potrzebna mi jest kserokopiarka czy drukarka, a może dodatkowo niszczarka? Aby ułatwić Państwu wybór postanowiliśmy zaproponować 5 drukarek / urządzeń wielofunkcyjnych, które idealnie nadają się do home office.

Oto one:

1. Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne Xerox WC 3345 – wielofunkcyjne urządzenie wyróżniające się w swojej klasie cenowej prędkością druku 40 str./min. Urządzenie posiada też wbudowaną kartę sieciową oraz niewielkie gabaryty.

2. Drukarka monochromatyczna Xerox Phaser 3330 to niezwykle szybka drukarka z wysoką rozdzielczością 1200X1200 dpi oraz prędkością druku 40 str./min.

3. Drukarka kolorowa Xerox Phaser 6510 to prosta kolorowa drukarka z prędkością drukowania do 28 str./min. Wyróżnia się wysoką maksymalna rozdzielczością druku 1200X2400 dpi.

4. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe Xerox WC 6515 posiada prędkość 28 str./min wysoką rozdzielczość oraz wbudowaną kartę sieciową. Jego dużą zaletą są niewielkie gabaryty, które zmieszczą się an biurku w każdym domu. Powyższe urządzenia to idealne drukarki do home office. Zajmujące niewiele miejsca, szybkie, posiadające tanie materiały eksploatacyjne.

4 najlepsze drukarki podczas home office?

Przeczytaj również


4 najlepsze drukarki podczas home office?

Jak obniżyć koszty związane z drukiem w firmie w czasie pandemii?

Wszyscy wiemy, że prowadzenie efektywnego biznesu nie jest łatwe w dzisiejszych czasach pandemii, dlatego konieczne jest, aby zaoszczędzić jak najwięcej ...
Czytaj Dalej

Ekologiczne myślenie, ekologiczne drukowanie

Ekologiczne myślenie, ekologiczne drukowanie. Przedstawiamy kilka sposobów na biuro bardziej przyjazne środowisku Firmy na całym świecie dokładają coraz większych starań, ...
Czytaj Dalej
4 najlepsze drukarki podczas home office?

Dzierżawa kserokopiarki czy to się opłaca?

Dzierżawa kserokopiarki: czy to się opłaca? Wynajem, dzierżawa- te słowa kojarzą nam się głównie z mieszkaniem lub samochodem. W dobie ...
Czytaj Dalej
4 najlepsze drukarki podczas home office?

Podpowiadamy jak szukać oszczędności w firmie w dobie pandemii

 Ostatni okres skłonił wiele firm do szukania oszczędności, również nawydrukach. Jak to zrobić z głową i dlaczego warto zwrócić się ...
Czytaj Dalej
4 najlepsze drukarki podczas home office?

4 najlepsze drukarki podczas home office?

Wielu z Państwa w ostatnim czasie rozpoczęło pracę zdalną. Do tej pory korzystanie z drukarki było proste, ponieważ każde biuro ...
Czytaj Dalej
4 najlepsze drukarki podczas home office?

Inteligentne strategie w zakresie usług drukowania

Wszystkie firmy obecnie potrzebują strategii usług drukowania, która zapewni bezpieczeństwo iproduktywność w szczególności w czasach wszechobecne rozwiniętej technologii. Doradcy HP ...
Czytaj Dalej
4 najlepsze drukarki podczas home office?

Jak nowocześnie zarządzać środowiskiem druku i zmniejszać koszty?

 lecamy najnowsze metody zarządzania drukiem w Waszej firmie dzięki rozwiązaniom„JetAdvantage Management Solutions”, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze,utrzymując czas pracy ...
Czytaj Dalej